Formular de inscriere la seminarul "MICRO - NANOTEHNOLOGIILE SI INDUSTRIA LEMNULUI"

17 octombrie 2006, incepand cu orele 9.30 in amfiteatrul LII3 (Colina Universitatii, corp L), Universitatea TRANSILVANIA Brasov

nume*
prenume*
email*
telefon
institutia*
tipul*
* - campuri obligatorii
No.
1
CERNICA
ILEANA
ileanac@imt.ro
490.84.12
IMT BUCURESTI
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
October 11, 2006, 12:24
2
SCHIOPU
VERONICA
veronicas@imt.ro
490.84.12
IMT BUCURESTI
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
October 11, 2006, 12:24
3
TRICA
ELENA
elenat@imt.ro
490.84.12
IMT BUCURESTI
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
October 11, 2006, 12:26
4
Munteanu
Alexandru
munteanu_alexandru43@Yahoo.com
0744502356
Universitatea Transilvania Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 11, 2006, 16:51
5
mir.
h.o
weylburnwhy@yahoo.de
scoala germana
ALT - alte forme
October 11, 2006, 21:27
6
Zilahi
Imre
zilahi@intarzia.ro
0722435518
revista Intarzia
ALT - alte forme
October 12, 2006, 9:59
7
MURARASU
IULIAN
alex@planet.ro
0744582297
SC'ALEX & CO'SA
SC - societate comerciala cu activitate industriala
October 12, 2006, 10:59
8
STANCIU
PAUL
pstanciu@imnr.ro
0722565441
INCDMNR-IMNR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
October 13, 2006, 8:35
9
Barbu
Simona Maria
s.barbu@unitbv.ro
0747224281
Univinersitatea Transilvania Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 10:46
10
Bogateanu
Mircea Emilian
m.bogateanu@unitb.ro
0788642403/0724332708
Universitatea Transilvania Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 10:48
11
Spirchez
Cosmin
cosmin.spirchez@unitbv.ro
0721289257
Universitatea Transilvania Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 11:02
12
Budau
Gavril
g.budau@unitbv.ro
0745040681
Universitatea TRANSILVANIA Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 11:45
13
Lazarescu
Constantin
ctn.laz@unitbv.ro
0744328142
Universitatea TRANSILVANIA Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 11:46
14
Racasan
Sergiu
sergiu.racasan@unitbv.ro
0723373240
Universitatea TRANSILVANIA Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 11:47
15
Brenci
Luminita
brenlu@unitbv.ro
0745096596
Universitatea TRANSILVANIA Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 11:48
16
Laurenzi
Wilhelm
willy@unitbv.ro
0268-511173
Universitatea TRANSILVANIA Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 11:49
17
Bedelean
Bogdan
bedelean@yahoo.com
0724546981
Universitatea TRANSILVANIA Brasov
UNI - institutii de invatamant superior
October 16, 2006, 13:05
 
Webmaster: Ing. Ionica Iorga  
Ultima actualizare: Octombrie 10, 2006