EON-CW
Oportunitati europene pentru cercetarea nationala activa in domeniul  nanotehnologiilor: Conferinta si workshop pentru promovarea transferului tehnologic
 
Home       |       Descriere       |       Obiective       |       Activitati       |       Parteneri       |       English
 
 
No.
1
IORGA
Ionica
IMT - Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
ionicai@imt.ro
November 21, 2006, 12:37
2
vasilco
roxana
IMT
Alegeti
roxanav@imt.ro
6343017
+40-201-490.82.38
November 21, 2006, 13:44
3
Ardelean
ioan
Institutul de Biologie
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
ioan.ardelean@ibiol.ro
221 92 72
November 21, 2006, 13:48
4
Buiculescu
Cristina
IMT Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
cristinab@imt.ro
021 490 85 81
021 490 82 38
November 21, 2006, 13:58
5
BENEA
LIDIA
Universitatea Dunarea de Jos din Galati
UNI - institutii de invatamant superior
Lidia.Benea@ugal.ro
0744216277
0236460754
November 21, 2006, 14:05
6
Fenic
Constantin
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
constantin.fenic@inflpr.ro
4575066
4575066
November 21, 2006, 14:23
7
Nemes
George
ASTiGMAT, USA
SC - societate comerciala cu activitate industriala
gnemes@astigmat-us.com
4575066
4575066
November 21, 2006, 14:27
8
Dabu
Razvan
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
razvan.dabu@inflpr.ro
4575066
4575066
November 21, 2006, 14:28
9
Stratan
Aurel
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
aurel.stratan@inflpr.ro
4575066
4575066
November 21, 2006, 14:29
10
Zamfirescu
Marian
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
marian.zamfirescu@inflpr.ro
4575066
4575066
November 21, 2006, 14:33
11
Rusen
Laurentiu
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
laurentiu.rusen@inflpr.ro
4575066
4575066
November 21, 2006, 14:34
12
Anghel
Iulia
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
iulia.anghel@inflpr.ro
4575066
4575066
November 21, 2006, 14:36
13
Naidin
Petre
Siderca SA Calarasi
SC - societate comerciala cu activitate industriala
petre_naidin@yahoo.com
0720650309
0242332148
November 21, 2006, 14:38
14
mircea
dragoman
IMT
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mircead@imt.ro
4908581
4906238
November 21, 2006, 16:48
15
COMSA
Olivia
ANCS
IP - institutie publica
ocomsa@mct.ro
0722276405
3183053
November 21, 2006, 18:10
16
APOSTOL
Dan
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
dan.apostol@inflpr.ro
November 21, 2006, 18:12
17
BOROICA
LUCICA
National Glass Institute
CDSA - societate comerciala pe actiuni cu activitate preponderenta de cercetare
boroica_lucica@yahoo.com
3452510/222
3451080
November 21, 2006, 18:19
18
Gingu
Oana
Universitatea din Craiova, Facultatea IMST - Dr. Tr. Severin
UNI - institutii de invatamant superior
ginguco@yahoo.com
0252-311433
0252-317219
November 21, 2006, 22:49
19
LUNGU
Cristian
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
Cristian.Lungu@inflpr.ro
0743147419
4574468
November 22, 2006, 7:29
20
Sajin
Maria
UMF Carol Davila Bucuresti
UNI - institutii de invatamant superior
maria_sajin@yahoo.com
0722717845
3180552
November 22, 2006, 7:36
21
Mara
Eleonora
INCDMNR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
lmara@imnr.ro
3522046
3522048
November 22, 2006, 8:12
22
Fanica
Mircea Mihail
R&D Associated Laborator
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
m_fanica @yahoo.com
40-021-653 71 73
40-021-653-71-73
November 22, 2006, 8:14
23
FRATEANU
RADU
INCERC BUCURESTI
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
radufrateanu@yahoo.com
0744.438.994
255.00.62
November 22, 2006, 8:15
24
NISIPEANU
Steluta Elisabeta
INCDPM
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
nisipeanusteluta@yahoo.com
0213122677
021/ 315.78.22
November 22, 2006, 8:47
25
POPA
NICULINA
SC ICIT FIBRESIN SA IASI
CDSA - societate comerciala pe actiuni cu activitate preponderenta de cercetare
popaniculina@yahoo.com
0230 437389; 0740137936
0232 437389
November 22, 2006, 8:50
26
Bazu
Marius
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mbazu@imt.ro
4908412
4908238
November 22, 2006, 9:21
27
Popescu
Gabriela
Universitatea POLITEHNICA Bucuresti
UNI - institutii de invatamant superior
gabriela81us@yahoo.com
0214029534
0213169603
November 22, 2006, 9:56
28
Mangra
Mihail
Universitatea din Craiova
UNI - institutii de invatamant superior
mihail_mangra@yahoo.com
+40 744 320231
+40 252 317219
November 22, 2006, 10:48
29
Roman
Ioan
METAV-CD
CDSA - societate comerciala pe actiuni cu activitate preponderenta de cercetare
roman@metav-cd.ro
0314055013
0314055012
November 22, 2006, 11:28
30
Trufas
Alexandru
Pro optica
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
office@prooptica.ro
031 805 87 90
031 805 87 93
November 22, 2006, 12:00
31
Spulber
Catalin
Pro Optica
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
office@prooptica.ro
031 805 87 90
031 805 87 93
November 22, 2006, 12:02
32
Ursu
Dan
Pro Optica
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
office@prooptica.ro
031 805 87 90
031 805 87 93
November 22, 2006, 12:03
33
Popa
Alexandru
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
alexandru.popa.@inflpr.ro
4575066
4575066
November 22, 2006, 12:06
34
Radu
Mioara
TELEMEDICA
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
m_r_telemedica@yahoo.com
021.327.52.59
021-327-52-58
November 22, 2006, 12:34
35
IONESCU
Dorin
SUUB
IP - institutie publica
dionescu@suub.ro
0722710844
3180554
November 22, 2006, 12:40
36
Ioncea
Anghel
METAV-CD
CDSA - societate comerciala pe actiuni cu activitate preponderenta de cercetare
ioncea@metav-cd.ro
0314055013
0314055012
November 22, 2006, 12:54
37
Farcas
Ioan
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
ioan.farcas@inflpr.ro
4575066
4575066
November 22, 2006, 13:16
38
Dinu
Elena
Autoritatea Nationala pentru Cercetare Stiintifica
IP - institutie publica
elena.dinu@mct.ro; elena_dinu@yahoo.com
3189275; 3183065
3189275; 3183065
November 22, 2006, 14:17
39
OPRAN
Constantin
Universitatea POLITEHNICA Bucuresti
UNI - institutii de invatamant superior
constantin.opran@ltpc.pub.ro
021 4029930
021 4029930
November 22, 2006, 15:43
40
Cotet
Domnica
S.C. I.C.T.C.M. S.A
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
domnicab@yahoo.com
(021) 332 31 95
(021) 332 31 95
November 22, 2006, 17:25
41
Piticescu
Roxana Mioara
INCDMNR-IMNR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
roxana@imnr.ro
3522046
3522048
November 22, 2006, 22:01
42
Piticescu
Radu Robert
INCDMNR-IMNR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
rpiticescu@imnr.ro
3522046
3522048
November 22, 2006, 22:03
43
Hudak
Gyongyike
S.C.NATURA SRL -BIERTAN -SIBIU
SRL - societate comerciala cu raspundere limitata
hgymm@yahoo.com
0746981741
0269831011
November 23, 2006, 10:07
44
Sandulescu-Tudorache
Madalina-Valentina
Universitatea din Bucuresti
UNI - institutii de invatamant superior
m.sandulescu@gmail.com
0729049094
November 23, 2006, 10:31
45
Sorohan
Georgeta
S.C. Pro Optica
SC - societate comerciala cu activitate industriala
geta.sorohan@prooptica.ro
0318058790
0318058793
November 23, 2006, 11:49
46
Georgescu
Ina Monica
Universitatea Dunarea de Jos Galati
UNI - institutii de invatamant superior
ina_mona@yahoo.com
0723382149
0236319329
November 23, 2006, 22:45
47
Cioacata
Gina
Universitatea "Dunarea de Jos" din Galati, Centrul European de Excelenta pe Probleme de Mediu
UNI - institutii de invatamant superior
gina.cioacata@ugal.ro
0236466116
0236466116
November 24, 2006, 10:32
48
Viespe
Cristian
I.N.F.L.P.R.
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
viespe@ifin.nipne.ro
4574027
021-4574467
November 24, 2006, 13:37
49
Dragan
Silvia
Universitatea "Dunarea de Jos" din Galati
UNI - institutii de invatamant superior
silvia.dragan@gmail.com
0745022166
0236/319329
November 24, 2006, 19:34
50
Baciu
Ion
Universitatea din Bucuresti
UNI - institutii de invatamant superior
ion_baciu2004@yahoo.com
021 412 01 40
021 412 01 40
November 26, 2006, 22:30
51
Stan
Dana
DDS Diagnostic
SRL - societate comerciala cu raspundere limitata
office@ddsdiagnostic.ro
021. 4104009
021. 4104009
November 27, 2006, 10:17
52
Bacinschi
Zorica
Univ. VALAHIA Targoviste
UNI - institutii de invatamant superior
bacinschizorica@yahoo.com
0740185827
0245211046
November 27, 2006, 16:26
53
Carac
Geta
Univ. Dunarea de Jos din Galati
UNI - institutii de invatamant superior
getac@ugal.ro
0236/319329
0236/319329
November 27, 2006, 17:01
54
Iticescu
Catalina
Univ. Dunarea de Jos din Galati
UNI - institutii de invatamant superior
catalina.iticescu@ugal.ro
0236/319329
0236/319329
November 27, 2006, 17:02
55
RADA
CORNELIA
Centrul de Cercetari Antropologice
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
corneliarada@yahoo.com
021/3175072;0728824852
021/3175072
November 27, 2006, 20:00
56
Arpiar
Sachian
PF
Alegeti
arpiarsachian@yahoo.com
021/3145459
November 28, 2006, 9:51
57
Macovei
Alexandra
Centrul de Cercetari Antropologice Bucuresti
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
francisceainer@yahoo.com
3175072
3175072
November 28, 2006, 11:28
58
Milici
Nicoleta
Centrul de Cercetari Antropologice Bucuresti
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
francisceainer@yahoo.com
021/3175072
3175072
November 28, 2006, 11:30
59
Stan
Cristina
Centrul de Cercetari Antropologice Bucuresti
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
franciscrainer@yahoo.com
3175072
3175072
November 28, 2006, 11:32
60
Muresan
Lacramioara
Centrul de Cercetari Antropologice Bucuresti
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
franciscrainer@yahoo.com
3175072
3175072
November 28, 2006, 11:34
61
Stoiciu
Gabriel
Centrul de Cercetari Antropologice
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
franciscrainer@yahoo.com
3175072
3175072
November 28, 2006, 11:35
62
NEAMTU
JENICA
INCDIE ICPE-CA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
jenica_neamtu@yahoo.com
3468297
3468299
November 28, 2006, 12:54
63
Stasi
Iuliana-Valentina
Univ. "Dunarea de Jos", Galati
UNI - institutii de invatamant superior
vis13_2000@yahoo.com
0746072306
November 28, 2006, 13:49
64
Cantaragiu
Alina-Mihaela
Univ. "Dunarea de Jos", Galati
UNI - institutii de invatamant superior
cantaragiu_alina@yahoo.com
0747928483
November 28, 2006, 18:29
65
Muller
Raluca
IMT Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
ralucam@imt.ro
+40 21 490 82 12
+40 21 490 82 38
November 29, 2006, 10:43
66
Olaru
Paul
IMA-METAV S.A.
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
olarupc@yahoo.com
+40 21 2011766
+40 21 2011767
November 29, 2006, 11:40
67
BUNEA
Magdalena
SC ICPE SA
CDSA - societate comerciala pe actiuni cu activitate preponderenta de cercetare
lcm44@icpe.ro
346 72 78
346 72 68
November 29, 2006, 11:54
68
DOBRE
CARMEN MARIA
UPB-DMACS
UNI - institutii de invatamant superior
C_DOBRE@rectorat.pub.ro
021/4029917
021/3181004
November 29, 2006, 12:10
69
MORJAN
ION
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
ion.morjan@inflpr.ro
4574489
4574243
November 29, 2006, 12:26
70
VOICU
ION
INCDFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
ion.voicu@inflpr.ro
457 44 89
457 42 43
November 29, 2006, 12:38
71
Fratila
Cornel
IINCDMNR-IMNR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
cfratila@imnr.ro
3522048
3522048
November 29, 2006, 12:51
72
Marioara
AVRAM
IMT-Bucuresti
Alegeti
marioaraa@imt.ro
490 82 12
490 82 38
November 29, 2006, 12:52
73
Kleps
Irina
IMT- Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
irinak@imt.ro
490.80.85
490.82.38
November 29, 2006, 13:03
74
Simion
Monica
IMT Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
monicas@imt.ro
4908085
4908238
November 29, 2006, 13:05
75
Miu
Mihaela
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mihaelam@imt.ro
4908085
4908238
November 29, 2006, 13:18
76
Craciunoiu
Florea
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
floreac@imt.ro
4908085
4908238
November 29, 2006, 13:19
77
Bragaru
Adina
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
adinab@imt.ro
4908085
4908238
November 29, 2006, 13:20
78
Ignat
Teodora
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
teodoran@imt.ro
4908085
4908238
November 29, 2006, 13:22
79
Danila
Mihai
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mihaid@imt.ro
4908085
4908238
November 29, 2006, 13:23
80
Timus
Clementina
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
clementina.timus@inflpr.ro
0743 147 427
457 42 43
November 29, 2006, 14:21
81
Popa
Paula
Universitatea Dunarea de Jos din Galati
UNI - institutii de invatamant superior
popapaula2000@yahoo.com
0236/319329
0236/319329
November 29, 2006, 14:21
82
constantinescu
PAULA
INSTITUTUL DE SANATATE PUBLICA BUCURESTI
Alegeti
PAULAC@ISPB.RO
0722.13.23.45
November 29, 2006, 14:22
83
Taca
Mihaela
METAV CD S.A.
CDSA - societate comerciala pe actiuni cu activitate preponderenta de cercetare
taca@metav-cd.ro
0314055013
0314055012
November 29, 2006, 15:59
84
Kusko
Mihai
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mihaik@imt.ro
4908085
490 82 38
November 29, 2006, 16:27
85
Kusko
Cristian
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
cristiank@imt.ro
4908085
490 82 38
November 29, 2006, 16:28
86
Mihaila
Mihai
Honeywell Adv. Tech. Center-Sensors Lab Bucharest
SACD - societate comerciala pe actiuni cu activitate de cercetare
Mihai.Mihaila@Honeywell.com
2048144
November 29, 2006, 16:37
87
Medianu
Victor Rares
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
rares.medianu@inflpr.ro
+40214574489
+40214574243
November 29, 2006, 17:11
88
tudor
ioana
C.C.A.I.
CDSA - societate comerciala pe actiuni cu activitate preponderenta de cercetare
tudorvioana@yahoo.com
0745 420 536
0318152907
November 29, 2006, 17:26
89
Herman
Sonia
UMF "C. Davila"
UNI - institutii de invatamant superior
liasonia@gmail.com
687.45.19
November 29, 2006, 23:35
90
mircea
h
sc.germ
ALT - alte forme
orasanumath_www@yahoo.co.uk
0744313763
November 30, 2006, 7:15
91
Miu
Dana
INCDFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
miu@ifin.nipne.ro
021-457.44.67
021-457.44.67
November 30, 2006, 9:39
92
CHITANU
Gabrielle Charlotte
Institutul de Chimie "Petru Poni" Iasi
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
chita@icmpp.ro
+40 232 217454
+40 232 211299
November 30, 2006, 10:06
93
GAVRILA
Camelia
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti
UNI - institutii de invatamant superior
cgavrila2003@yahoo.com
0724684846
+40212526880
November 30, 2006, 12:22
94
Banciu
Gabriel
INCDFM
Alegeti
gbanciu@infim.ro
021 4930047 - int 123
021 4930267
November 30, 2006, 12:30
95
Grigore
Eduard
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
edigrig@infim.ro
0214574550
0214574243
November 30, 2006, 13:33
96
Muller
Alexandru
IMT Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
alexm@imt.ro
021 490 85 81
021 490 82 38
November 30, 2006, 14:07
97
Tibeica
Constantin
IMT - Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
catalint@imt.ro
November 30, 2006, 15:38
98
Coraci
Antonie
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
antoniec@imt.ro
490 82 03
490 82 38
November 30, 2006, 15:53
99
Codreanu
Cecilia
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
ceciliac@imt.ro
4908212
November 30, 2006, 16:54
100
Codreanu
Irina
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
irinac@imt.ro
4908212
November 30, 2006, 16:55
101
Amarande
Stefan
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
stefan.amarande@inflpr.ro
0214575739
0214575739
November 30, 2006, 17:24
102
Zaharescu
Maria
Institutul de Chimie Fizica
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
mzaharescu@icf.ro
021316-79-12
0213121147
November 30, 2006, 17:48
103
ioachim
andrei
INCDFM
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
ioachim
4930047/123
4930267
November 30, 2006, 18:05
104
Tanasescu
Speranta
Institutul de Chimie Fizica Ilie Murgulescu
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
stanasescu2004@yahoo.com
021 3167912
021 3121147
November 30, 2006, 20:00
105
Sofronia
Ancuta Mihaela
Institutul de Chimie Fizica Ilie Murgulescu
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
amsofronia@yahoo.com
021 3167912
021 3121147
November 30, 2006, 20:02
106
Dumitru
Marius
INFLPR
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mariuscwe@yahoo.com
0743938067
December 1, 2006, 18:23
107
Babarada
Florin
UPB
UNI - institutii de invatamant superior
babflorin@yahoo.com
0726727017
December 2, 2006, 11:53
108
Dumitru
Camelia Teodora
Fundatia MATCA-2000
ONG - organizatie neguvernamentala (asociatii, fundatii, etc.)
fundatia_matca@yahoo.com
021 4108765
021 4108765
December 2, 2006, 21:28
109
BASESCU
Adrian
UNFOTECH UNIVERS centru de Consultanta Marketing si Afaceri
SRL - societate comerciala cu raspundere limitata
euroinfo@xnet.ro
0233 567165
0233 567165
December 2, 2006, 21:50
110
BASESCU
Adrian
INFOTECH UNIVERS
SRL - societate comerciala cu raspundere limitata
euroinfo@xnet.ro
0244 567165
0244 567165
December 2, 2006, 21:52
111
POGEA
Loredana
INFOTECH UNIVERS Centru de Conslultanta Merketing si Afaceri Ploiesti
SRL - societate comerciala cu raspundere limitata
euroinfo@xnet.ro
0742 046976
0244 567 165
December 2, 2006, 22:05
112
BASESCU
Radu
Universitatea Petrol-Gaze din Ploiesti
UNI - institutii de invatamant superior
Rbasescu@mailo.upg-upg.ro
0244 573171
0244 573171
December 2, 2006, 22:12
home
||| Contact ||| Link-uri utile |||