tooprolab

 

Parteneri:

  • Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Microtehnologie (IMT- Bucuresti)
    Strada Erou Iancu Nicolae nr. 126A, 077190
    Bucuresti, ROMANIA
    Telefon: 021.490.80.85
    Fax: 021.490.82.38
    Website:  www.imt.ro
    Director de proiect- Dr.Irina Kleps ( irinak@imt.ro )

  • P1- InterNET SRL,
    Calea Grivitei nr.119, Bucuresti, Romania
    Telefon: 021. 312.16.62
    Fax: 021.312.16.63
    Website:  www.inter-net.ro
    Responsabil de proiect- Dr. Ing. Dragos Ofrim, internet@inter-net.ro

  • P2- SC Dexter Com SRL
    Strada Popa Rusu nr.  9, Bucuresti, Romania
    Telefon: 021.212.23.69
    Fax: 021.212.23.70
    Website: -
    Responsabil de proiect- Dr. Lorand Savu, lorand@dexter.ro

  • P3- Universitatea de Medicina si Farmacie „Carol Davila”
    Strada Dionisie Lupu nr. 37, Bucuresti, Romania
    Telefon: 021-2103109
    Fax: 021-2124004
    Website: www.univermed-cdgm.ro
    Responsabil de proiect- Prof.Dr. Eugenia Kovacs, ekovacs@univermed-cdgm.ro

  • P4- Universitatea Bucuresti
    - P4a: Baza de Cercetare cu Utilizatori Multipli, Biologie Moleculară (UB-BCUM)
    Bld. M.Kogalniceanu, nr. 34- 46, cod 050107, Bucuresti, Romania
    Telefon: 021. 318.15.75
    Fax: 021. 318.15.75
    Website: www.unibuc.ro
    Responsabil de proiect- Dr.Valeria Tica, valltic@yahoo.com
    - P4b: Universitatea Bucuresti, Laboratorul pentru Controlul Calitatii Produselor, LabQ
    Sos. Panduri, nr. 90, sector 5, Bucuresti, Romania
    Tel: 021.410.31.78/152
    Fax: 021.410.48.88
    Website: http://www.unibuc.ro/ro/cc_laborq
    Responsabil de proiect: Dr. Camelia Bala, bala.camelia@unibuc.ro
    - P4c: Universitatea Bucuresti, Facultatea de Fizica
    Platforma Magurele, Str. Atomistilor 405 CP Mg – 11, Bucuresti-Magurele RO - 077125
    Telefon: 021.457.44.19
    Fax: 021.457.45.21
    Website: http://www.unibuc.ro/ro/fac_ffiz_ro
    Responsabil de proiect- Dr. Laura Tugulea, ltugulea@fpce1.fizica.unibuc.ro

  • P5- S.C. METAV- CERCETARE DEZVOLTARE S.A.
    Strada C.A. Rosetti nr. 31, Bucuresti, Romania
    Telefon; 031-4055013
    Fax: 031-4055012
    Website: -
    Responsabil de proiect- Dr. Anghel Ioncea, ioncea@metav-cd.ro

  • P6- INSTITUTUL NATIONAL PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI- INFLPR
    Strada ATOMISTILOR,  Bucuresti-Magurele
    Telefon: 021.457.44.89
    Fax: 021.457.42.43
    Website: www.inflpr.ro
    Responsabil de proiect- Dr. Lungu Petrica Cristian, lungu@infim.ro

  • P7- ANDREESCU LABOR & SOFT S.R.L.
    Strada Maica Domnului 14, Bucuresti, Romania
    Telefon: 021.212.48.75
    Fax: 021.212.4875
    Website: www.labor-soft.ro
    Responsabil de proiect, Chimist Cristian Andreescu, andreescu@labor-soft.ro

  • P8- SOCIETATEA COMERCIALA MODULE ELECTRONICE SI SEMICONDUCTORI SA
    Strada Erou Iancu Nicolae 126ª, cod 72996, Bucuresti, Romania
    Telefon: 021. 490.82 00
    Fax: 021. 490.82.00
    Website: -
    Responsabil de proiect- Dr. Ing. Ulieru Dumitru, dumitru_ulieru@yahoo.com.hk.

tooprolab