Formular de inregistrare la cursul:

Materiale oxidice si aplicatii pentru micro-nanoelectronica


25-26 noiembrie 2008

 
nume
prenume
institutia
tipul institutiei
email
telefon
fax
Cod: «  Introduceti codul din imaginea alaturata
No.
1
Parvulescu
Catalin
IMT
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
catalin.parvulescu@imt.ro
0743547682
November 17, 2008, 13:50
2
burtescu
sorina
UPB
UNI - institutii de invatamant superior
sorina.burtescu@yahoo.com
0742142452
November 17, 2008, 14:03
3
Chirana
Paul
UPB
UNI - institutii de invatamant superior
paulk242@yahoo.com
0723550720
November 17, 2008, 19:59
4
Boldeiu
George
IMT
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
george.boldeiu@imt.ro
November 18, 2008, 12:05
5
vasilco
roxana
imt
Alegeti
roxana.vasilco@imt.ro
November 18, 2008, 12:36
6
Popescu
Alina Mihaela
IMT - Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
alina.popescu@imt.ro
November 18, 2008, 12:37
7
Moagar-Poladian
Victor
IMT
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
victor.moagar@imt.ro
November 18, 2008, 13:43
8
Tibeica
Catalin
IMT
Alegeti
catalin.tibeica@imt.ro
November 19, 2008, 11:20
9
Mihaiu
Maria-Susana
Institutul de Chimie -Fizica
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
smihaiu@ucf.ro
0213167912
November 20, 2008, 10:22
10
Atkinson
Irina
Institutul de Chimie Fizica "Ilie Murgulescu"
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
irinaatkinson@yahoo.com
November 20, 2008, 11:21
11
Mocioiu
Oana Catalina
Institutul de Chimie Fizica "Ilie Murgulescu"
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
comocioiu@yahoo.com
November 20, 2008, 11:25
12
Popa
Monica
Institutul de Chimie Fizica "Ilie Murgulescu"
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
monicasan14@yahoo.com
November 20, 2008, 11:30
13
Vasile
Eugeniu
METAV-CD SA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
vasile@metav-cd.ro
0722272814
November 20, 2008, 12:05
14
Trusca
Roxana
METAV-CD SA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
trusca@metav-cd.ro
0314055013
November 20, 2008, 12:06
15
Alexandrescu
Elvira
METAV-CD SA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
elvira@metav-cd.ro
0314055013
November 20, 2008, 12:07
16
Plugaru
Rodica
IMT-Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
rodica.plugaru@imt.ro
021 4908212/40
November 21, 2008, 10:56
17
Florin
Babarada
UPB/ETTI
UNI - institutii de invatamant superior
babflorin@yahoo.com
0726727017
November 21, 2008, 18:02
18
Golescu
Nicolae
UPB
UNI - institutii de invatamant superior
golescu_nicolae@yahoo.com
0720257726
November 24, 2008, 0:26
19
Petrache
Elena
INCDIE ICPE-CA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
Elena_petrache@icpe-ca.ro
0213467231
0213468299
November 24, 2008, 8:43
20
Vasilescu Mirea
Radu
INCDIE ICPE-CA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mirea_r@icpe-ca.ro
0213467231
0213468299
November 24, 2008, 8:46
21
Peretz
Sandu
Institutul de Chimie Fizica "I. Murgulescu"
I-AR - institut din cadrul Academiei Romane
peretz@icf.ro
021 3167912
021 3121147
November 24, 2008, 8:47
22
Teisanu
Aristofan
INCDIE ICPE-CA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
steisanu@icpe-ca.ro
0213467231
0213468299
November 24, 2008, 8:47
23
Iordache
Iulian
INCDIE ICPE-CA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
iordache@icpe-ca.ro
0213467231
0213468299
November 24, 2008, 8:49
24
Iordoc
Mihai
INCDIE ICPE-CA
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
mihai_iordoc@icpe-ca.ro
0213467231
0213468299
November 24, 2008, 8:50
25
Schiopu
Vasilica
IMT Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
veronica.schiopu@imt.ro
0214908412
0214908238
November 24, 2008, 11:01
26
Matei
Alina
IMT
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
alina.matei@imt.ro
0214908412
0214908238
November 24, 2008, 11:35
27
Manea
Elena
IMT
Alegeti
elena.manea@imt.ro
021-4908212 int 12
November 24, 2008, 11:50
28
Podaru
Cecilia
IMT Bucuresti
INCD - institut national de cercetare-dezvoltare
cecilia.podaru@imt.ro
021 4908212 int 36
November 24, 2008, 12:24